Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійне будівництво

2008-10-17 19:19:31

Білозір: Соціально-християнська партія дуже органічно влилась в політичний процес, розпочатий Єдиним Центром

Член Президії Єдиного Центру, народний депутат України Оксана Білозір коментуючи повідомлення Мін’юсту про самоліквідацію Соціально-християнської партії з метою влиття в Єдиний Центр, привітала рішення своїх колишніх однопартійців.
«Рішення самоліквідуватися заради влиття в іншу політичну силу свідчить, про те, що члени Соціально-християнської партії зрозуміли, що в лавах Єдиного Центру зможуть реалізувати ті цінності, які ми колись закладали в ідеології СХП», - зазначила депутат.
«Адже і для Єдиного Центру, і для Соціально-християнської партії ключовим завданням є праця в ім\'я людини, відродження кращих традицій українського народу – людяності, терпимості, почуття взаємодопомоги, міцних родинних зв’язків», - сказала член Президії Єдиного Центру.
Оксана Білозір також наголосила, що Єдиний Центр започаткував новий політичний рух на об’єднання представників різних політичних сил, а також усіх небайдужих громадян України в потужну політичну силу, яка припинить політичний розбрат в ім\'я  головної суспільної цінності, якою є людина. 
«Тому, членами нашої партії стають і позапартійні, які ніколи не були в жодній партії, і представники інших політичних сил. Соціально-християнська партія дуже органічно, і дуже природно першою влилася у цей новий політичний процес", - вважає Оксана Білозір.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі