Позиція партії друкуватиДрукувати

Економічна криза

2008-10-31 11:41:00

Кріль: З кризою треба боротися, а не шукати винних

«Нацбанк завжди був поза політикою і не потрібно сьогодні його робити розмінною монетою у політичні грі», - заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль, коментуючи ініціативу БЮТ відправити голову НБУ у відставку.
Ігор Кріль зазначив, що курс гривні залежить від загальної фінансово-економічної ситуації в країні. Тому, на його думку, причини теперішніх різких коливань курсу також треба шукати і в політиці уряду. «Перед тим як ставити питання про звільнення Володимира Стельмаха Верховна Рада мала б також заслухати і економічно-фінансовий блок уряду, зокрема міністра фінансів», - зазначив Ігор Кріль.
Голова Єдиного Центру наголошує, що «прем‘єр-міністру замість пошуку винних, необхідно було б забезпечити участь представників економічного блоку уряду у роботі Всесвітнього економічного форуму, що зараз проходить у Стамбулі».
«Як відомо, ключовою темою Форуму є пошук рецептів боротьби зі світовою економічною кризою. Більшість країн представлено на найвищому рівні, тому є дивною позиція Уряду, який фактично проігнорував цю подію», - підсумував Ігор Кріль.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі