Позиція партії друкуватиДрукувати

Підготовка до Євро 2012

2008-11-04 10:29:53

Кріль: Уряд повинен невідкладно подати пакет законопроектів щодо Євро-2012

«Уряд спільно з Національним агентством з питань підготовки до Євро-2012 має невідкладно подати на розгляд парламенту пакет законопроектів, пов’язаних із проведенням футбольного чемпіонату в Україні», - прокоментував Ігор Кріль, народний депутат України, лідер Єдиного Центру можливість зриву Євро-2012 через світову фінансову кризу.
Ігор Кріль наголосив, що Євро-2012 не слід розглядати окремо від антикризових заходів. «В умовах кризи, Євро-2012 – це не додаткові видатки з бюджету, а підтримка галузей економіки, що постраждали від кризи. Зокрема, будівельної галузі, на якій «зав’язані» металурги і виробники будматеріалів. Крім того, це можливість створити нові робочі місця і тим самим зменшити загрозу безробіття», - наголосив голова Єдиного Центру.
Ігор Кріль вважає, що до парламенту мають надійти не лише самі законопроекти, але й детальні додатки до них. «У них мають бути зазначені основні об‘єкти, що будуються, джерела фінансування будівництва та особи, відповідальні за вчасну здачу об’єктів в експлуатацію», - наголосив голова народний депутат.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі