Позиція партії друкуватиДрукувати

Економічна криза

2008-11-06 14:02:14

Кріль закликає обмежити кількість заступників міністрів до чотирьох

"Свого часу прем‘єр Віктор Янукович запровадив норму, яка дозволяє міністрам самостійно встановлювати кількість своїх заступників. Як результат, - по 9 заступників у Міністра транспорту та зв\'язку, Міністра економіки, Міністра внутрішніх справ, по 8 - у Міністра з охорони навколишнього середовища та Міністра праці та соціальної політики", - зазначає народний депутат, голова Єдиного Центру Ігор Кріль
У той же час, політик нагадав, що у грудні 2007 року Юлія Тимошенко пропонувала скоротити кількість заступників міністрів до чотирьох: один перший заступник та три заступники. "Тож, чи не час Прем\'єр-міністру, нарешті, виконати хоча б цю свою обіцянку?", - запитує політик.
Як зазначає Ігор Кріль, один заступник міністра у структурі міністерства передбачає введення цілого штату працівників: секретаря, помічника, водія. Окрім того, для заступника виділяється службовий автомобіль, кабінет, кошти на ремонтні роботи, обслуговування, комунальні послуги, тощо.
«Звільнивши 30 кабінетів заступників міністрів і їх обслуговуючого персоналу, можна вивільнити цілий блок урядових споруд на Грушевського. І повірте мені, на ефективності роботи  це не позначиться. А от отриманні в результаті ресурси можна буде спрямувати на боротьбу з кризовими явищами, які і спровокував уряд з такими роздутими штатами", - підсумував голова Єдиного Центру.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі