Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-11-13 13:53:26

Кріль: Протистояння у форматі «влада-опозиція» в умовах кризи – неприпустиме

«Всі погоджувалися, що парламент зайшов у глухий кут. Всі ініціативи політиків щодо відновлення роботи ВР провалилися. Ситуація вимагала рішучих кроків. Ми впевнені, що зміна керівництва, яке не змогло налагодити роботу Верховної Ради, може стати поштовхом для виходу з парламентської кризи», – так прокоментував народний депутат, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль останні події в парламенті.
Політик наголосив, що Єдиний Центр ніколи не боявся викликати вогонь на себе і відповідати за свої дії. «І коли вимагали від БЮТ виконувати Коаліційну угоду, і коли критикували уряд за непрофесійні дії, і тепер, коли підтримали відставку голови парламенту, – зауважив Ігор Кріль, – для нас приналежність до демократичного табору – це не покривання «своїх», а дотримання принципів».
Лідер Єдиного Центру застеріг, що політичне протистояння у форматі «влада-опозиція» в умовах кризи – неприпустиме. «Часи, коли законопроекти зарубувалися за політичною ознакою, мають відійти у минуле. Цей парламент повинен врешті-решт запрацювати або дочасно піти на пенсію», – підсумував він.
 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі