Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-11-18 09:18:28

Оробець: Стецьків оцінює політиків за Фрейдом

Народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець із розумінням поставилася до звинувачень у зраді її колег із боку «самооборонця» Тараса Стецьківа.
«Завзято бомбардуючи камінням чужий город, Тарас Стецьків демонстративно маскує власні зрадницькі наміри. Однак роль уболівальника за єдність пропрезидентської фракції дається на диво важко  політику, що майже рік як бачить себе у списках БЮТ. Обмовка про «зрадництво» за Фрейдом якнайкраще характеризує його життєве і політичне кредо», – зауважила Оробець.
На думку народного депутата, наразі важко чекати від даного політика інших політичних оцінок.
«Щоб не робив чи не казав Президент або ж його прибічники в парламенті, – Стецьків буде оцінювати крізь призму інтересів БЮТ. Ось тут його дійсно важко зрозуміти. Ще тиждень тому «самооборонець» грудьми лягав на амбразуру перевиборів, але як тільки завдяки рішучим діям колег із Єдиного Центру на обрії забовваніла перспектива створення хоч якоїсь коаліції і, відтак, відновлення працездатності парламенту, він упадає в ступор», – констатувала Оробець.
За словами народного депутата, позиція  Єдиного Центру орієнтована на стабілізацію ситуації у Верховній Раді. «Ми послідовні в намірах об’єднати антагоністів навколо головного – нової якості життя для громадян, захисту їх безпеки і національних інтересів. На тих самих позиціях, як нам здається, стоїть і Президент України», – наголосила Оробець.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі