Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-11-19 14:55:39

Кріль: Новий спікер має думати про роботу парламенту, а не про власну політичну кар’єру

«Новий спікер повинен бути, насамперед, організатором і зосередитися на роботі парламенту, а не на власній кар’єрі. Завданням номер один для нього має стати формування дієвої коаліції, незалежно від політичного забарвлення, коаліції, яка візьме на себе відповідальність за стан справ у країні», – так прокоментував народний депутат, голова Єдиного Центру Ігор Кріль процес обрання голови ВР.
На його думку, ні досвід роботи, ні особистісні характеристики основних претендентів на посаду спікера нічого не будуть варті, якщо вони не зможуть організувати роботу ВР. «Достойним керівником стає лише той, хто здатен залучити до роботи навіть опонентів», – зазначив Голова Єдиного Центру.
Порівнюючи українські реалії з досвідом наших близьких сусідів – прибалтів, політик наголошує, що для них посада спікера швидше технічна, ніж представницька. «Головне, щоб працював законодавчий орган, а хто його очолюватиме – питання вторинне. У Литві головою парламенту став колишній ведучий ток-шоу. Але я переконаний, що у них парламент, на відміну від нашого, не перетвориться на шоу-бізнес», – наголосив політик.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі