Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-11-20 17:39:30

Відставка Яценюка відкрила шлях до консолідації у ВР - Кріль

Відставка Арсенія Яценюка з посади голови Верховної Ради відкрила шлях для консолідації у парламенті. Про це заявив народний депутат, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль під час чат-конференції на «Главреді».
«Щодо відставки Арсенія Яценюка скажу таке. Перш за все, ми лише задовольнили заяву самого Арсенія Петровича, під якою стоїть його особистий підпис. Він її написав ще 2 місяці тому. Якщо він не хотів йти у відставку, то йому варто було б відкликати цю заяву. Оскільки він цього не зробив, то ми вважали, що він цього хоче. Думаю, його крок був правильним», - сказав Кріль.
«Хоча сьогодні дуже важко повірити у можливість консолідації у парламенті, але саме його відставка таку можливість відкрила. Мені дуже хочеться вірити, що це все-таки відбудеться», - зазначив лідер Єдиного Центру.
Ігор Кріль також повідомив, що Єдиний Центр готовий підтримати кандидатури Володимира Литвина або Івана Плюща на посаду голови Верховної Ради.
Відповідаючи на запитання, кого його партія підтримає на цю посаду, народний депутат відповів, що підтримає того політика, який зможе забезпечити створення коаліції у парламенті.
За його словами, це "приведе парламент в конституційне русло, і ми зможемо до виборів Президента забути про парламентські вибори”.
“Такими кандидатурами є Володимир Литвин та Іван Плющ”, – додав лідер Єдиного Центру.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі