Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-11-24 16:17:35

Білозір: Голову Верховної Ради оберуть до кінця року

Голову Верховної Ради оберуть до кінця року, заявила народний депутат України, член Президії Єдиного Центру Оксана Білозір, перебуваючи у Львові.
„Найоптимальніший варіант для парламенту – це спікер, який не має політичних амбіцій. А таку людину віднайти  у Верховній Раді вкрай важко. Проте на моє переконання, очолити парламент може політично спокійний Іван Плющ. Єдиний нюанс, чи захоче сам Іван Плющ попрацювати на цій посаді кілька місяців, до проведення позачергових парламентських виборів?”, - зазначила пані Білозір.
Народний депутат також повідомила, що найближчими тижнями у парламенті повинна консолідуватися частина депутатів і ухвалити рішення щодо антикризових заходів та законодавства щодо виборів.
Вона наголосила, що "проведення позачергових виборів до Верховної Ради України можливе лише за згоди всіх парламентських політичних сил. БЮТ категорично відмовився від участі у виборах. Натомість ми вже 7 грудня могли б отримати результати цих виборів", - зазначила Оксана Білозір.
Щодо дати проведення позачергових парламентських виборів, то за прогнозами Оксани Білозір стартуватиме виборча кампанія в лютому, а самі вибори відбудуться навесні, орієнтовно у квітні 2009р.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі