Позиція партії друкуватиДрукувати

Соціальна політика

2008-11-27 09:21:20

Оробець: БЮТ має розрахуватися з киянами за метро

Народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець розглядає ініціативу фракції БЮТ у Київраді щодо перегляду вартості проїзду в столичному метрополітені як перший крок до визнання власної відповідальності за ціновий стрибок 4 листопада.
«2 гривні за проїзд у київському метро були підтримані особисто лідером фракції БЮТ у Київраді Олександром Зінченком, котрий очолив робочу групу з вивчення ситуації з транспортом у столиці. Кому, як не йому, сам Бог велів ще місяць тому встановити, що собівартість проїзду в метрополітені не сягає 90 копійок, перш ніж приймати подібне авантюрне рішення? Тепер же на тлі гострої критики, у тому числі з боку Єдиного Центру, на адресу подібного тарифного свавілля Зінченко має намір видати проект рішення щодо зниження вдвічі вартості проїзду у метрополітені за «подарунок» від фракції БЮТ», – зауважила Оробець.
За словами народного депутата, подібне «прозріння» фракції БЮТ варте всілякої підтримки. «Втім, одразу ж виникає закономірне питання: хто ще крім киян, які більше місяця переплачують за проїзд у метрополітені, має нести відповідальність за прорахунки фахівців? І відповідь, певно, варто шукати в політичних чеснотах БЮТ», - порадила заступник голови Єдиного Центру. «Зважаючи на ситуацію, логічно припустити, що Зінченко на сесії крім самого проекту зменшення вартості проїзду запропонує киянам компенсацію за втрачені внаслідок переплати кошти з власних партійних фондів, передбачених для передвиборної реклами», – наголосила Оробець.


 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі