Позиція партії друкуватиДрукувати

Економічна криза

2008-11-28 17:21:15

«Позачергові вибори не можуть бути першорядним питанням під час економічної кризи», – Балога

«Ми повинні думати не про те, яка буде коаліція, а про те, як прийняти законодавчі акти для унормування кризової ситуації в суспільстві. Це основне», – сказав Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога в інтерв\'ю телеканалові ICTV.
Насамперед йдеться про прийняття бюджету, для чого необхідна єдина позиція всього парламенту, а не ситуативна більшість у 226 голосів, і новий спікер, якого необхідно обрати найближчим часом.
Передаючи позицію Глави держави, Віктор Балога підтвердив, що проведення позачергових виборів не є пріоритетним питанням.
«Не потрібні Президенту вибори, коли сьогодні на порядку денному є така велика проблема, як економічна криза. Потрібно думати сьогодні про суспільство, а потім будемо думати, як зробити так, щоб були враховані позиції усіх політичних гравців, які сьогодні представлені у Верховній Раді», – сказав Віктор Балога.
Глава Секретаріату Президента нагадав, що від 2006 року Президент, а також він особисто доклали максимальних зусиль для створення демократичної коаліції у складі БЮТ та «Нашої України». Проте коаліційна угода, укладена цими політичними силами, не була виконана через позицію однієї із сторін.
«Це – зрада, це – неповага, це – непослідовність. Сьогоднішні ультиматуми з боку Юлії Володимирівни говорять про одне: непослідовність. Хто після цього може сідати за стіл з БЮТ і говорити, що між ними буде коаліція? Неетично піднімати питання про повернення, коли саме вона зробила все, щоб цієї коаліції не було», – сказав Віктор Балога.
Інтерв\'ю Глави Секретаріату вийде в ефір ICTV у неділю, 30 листопада, о 18.45 у підсумковій інформаційній програмі «Факти тижня з Оксаною Соколовою».

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі