Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-12-02 15:27:24

Кріль знає, як виглядатиме коаліційна угода між БЮТ та Партією регіонів

«Юлія Тимошенко продовжує впроваджувати досвід свого хрещеного батька в політиці – Павла Лазаренка. У нього колись був зошит, в якому було лише дві колонки – «для мене» і «для країни». Зараз Тимошенко пропонуватиме Партії регіонів укласти коаліційну угоду в подібному форматі: лише дві колонки -  «нам» і «вам»», - так коментує лідер Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль, заяви представників БЮТ про готовність створити коаліцію з Партією регіонів.
Політик прогнозує, що у колонці «нам» БЮТ пропише такі позиції, як пожиттєве прем’єрство для Юлії Тимошенко, збереження тіньового ринку землі для Богдана Губського, максимальне підвищення ввізного мита на автомобілі для Таріела Васадзе. «Натомість партнерам БЮТ запропонує більш символічні речі, такі як обрання Президента в парламенті, впровадження другої державної мови, контроль над ПЕК», - припускає народний депутат.
«Єдиний, кого не буде в цій угоді – це український народ. Бо третьої колонки – «для народу» БЮТівський варіант угоди з Партією регіонів не передбачатиме», - вважає лідер Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі