Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-12-03 11:01:51

Кріль: Не можна експериментувати з посадою Президента

«Посада Президента в Україні може стати погодинною – одну годину буде головною Юлія Тимошенко, другу - Віктор Янукович. Інакше, цей неприродній політичний гібрид ніяк не зможе поділити владу», – так прокоментував лідер Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль наміри ПР та БЮТ вибирати Президента у парламенті.
«У випадку створення коаліції між БЮТ та ПР – ці політичні сили знову можуть здійснити спробу переписати Конституцію на свій лад. Уже сьогодні вони заявляють, про можливість обрання Президента у Верховній Раді, що прямо суперечить Основному Закону та руйнує всю систему влади в країні», - зазначає лідер Єдиного Центру.
Політик наголосив, що такі дії БЮТ і ПР проводять виключно із однією метою – уникнути виборчої кампанії і залишитися при владі. Однак, на думку І.Кріля, така позиція є зневагою до 37 мільйонів виборців, які обирають президента на виборах. «Подібні експерименти обходяться досить дорого країні, людям і самим експериментаторам», - підсумував голова Єдиного Центру. 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі