Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-12-03 11:39:04

Петьовка: Луценко – інформаційний спонсор жовтої преси

«Із головного міліціонера країни Луценко все більше перетворюється на інформаційного спонсора жовтої преси», - вважає народний депутат, член президії Єдиного Центру Василь Петьовка.
«В країні, де, згідно зі статистикою МВС, за годину відбувається 4 особливо тяжких злочини, міністра внутрішніх справ частіше можна побачити на ток-шоу, ніж за виконанням своїх посадових обов’язків», - наголошує політик.
В.Петьовка вважає, що Ю.Луценку треба не озвучувати з блакитних екранів нових сенсаційних  заяв, а займатися боротьбою зі злочинністю. «Міністр, який застерігає щодо зростання злочинності, а не звітує про боротьбу із нею, розписується у власній некомпетентності», - коментує народний депутат заклики міністра внутрішніх справ внаслідок зростання злочинності у зв’язку з безробіттям.
Політик вважає, що за умов, коли ДАІ потребує серйозного реформування, а міліція не може навести лад на вулицях і дорогах, постійні спроби Ю.Луценка створити сенсацію з будь-чого, окрім власних досягнень, можуть свідчити про повну неспроможність його як міністра внутрішніх справ.   

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі