Позиція партії друкуватиДрукувати

Економічна криза

2008-12-03 18:19:42

Білозір просить ДПА не тиснути на бізнес

Народний депутат України, член Президії Єдиного Центру Оксана Білозір звернулася сьогодні до Державної податкової адміністрації України з проханням вжити заходів щодо недопущення тиску на підприємців в умовах економічної кризи. Відповідне депутатське звернення Оксана Білозір направила Голові ДПА Сергію Буряку.
У зверненні зазначається, що в умовах економічного спаду у значної частини підприємств знижується реалізація продукції та послуг і, відповідно, зменшується прибуток, а в останні місяці чимало підприємств зазнає збитків.
Водночас, працівники податкових інспекцій, при здаванні підприємцями звітів, змушують останніх завищувати валові доходи, податкові зобов’язання з ПДВ, сплачувати податки авансом, не приймають звітів з прочерками, вимагаючи показувати в них до сплати податок на прибуток. Зазначені дії мотивуються "командою згори", яка пов’язана з необхідністю виконання плану з надходжень до Державного бюджету України.
Оксана Білозір повідомила, що з розумінням ставиться до проблеми наповнення Держбюджету. Але, водночас, сподівається, що податкові інспекції розуміють, що в умовах економічної кризи, яка призвела до спаду ділової активності та зниження рівня доходів, підприємства не мають можливості сплачувати податки в запланованих Державним бюджетом України обсягах.
У зв’язку з чим, депутат просить Голову ДПА дати вказівку податковим інспекціям про недопущення фактів тиску на підприємців та об’єктивно інформувати Уряд щодо очікуваного зниження фіскальних надходжень.
Білозір також зазначила, що «додатковий податковий тиск на підприємців в умовах економічної кризи може призвести до банкрутства багатьох підприємств, масових звільнень найманих працівників, що лише ускладнить соціально-економічну ситуацію в країні".
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі