Позиція партії друкуватиДрукувати

Освіта

2008-12-04 11:37:59

Оробець: Медійне рейдерство не пройшло

Народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець назвала прецедентом, вартим наслідування у сесійній залі Верховної Ради, факт позитивної оцінки дій Міносвіти з організації цьогорічної тестової кампанії з боку депутатів профільного комітету парламенту.
«Комітет з питань науки і освіти вкотре продемонстрував уміння відставляти вузькопартійні інтереси на задній план і керуватися фаховими цінностями. Підтримка дій Міносвіти має особливо принципове значення на тлі останніх скандальних спроб відновлення корупційних схем вступу до вищих навчальних закладів», – зауважила Оробець.
За словами народного депутата, подібна одностайність комітетчиків дає неабиякі підстави сподіватися на швидке проходження в парламенті пакету законодавчих змін з унормування нововведення, що з травня цього року подорожує кабінетами Кабміну: «На щастя, колеги пристали до моєї пропозиції забрати з уряду проект, напрацьований спільно, і подати до Верховної Ради від імені комітету». Не менш важливим, на думку Оробець, є визнання безпідставності звинувачень у саботажі нормативного врегулювання проблеми МОН, що з весни ще виконав свою частку роботи з підготовки проекту. «Згідно Конституції законодавча ініціатива належить не віце-прем’єру, і тим більше – не Міністру науки і освіти. Вона належить Кабміну в особі його керівника», – наголосила заступник голови Єдиного Центру.
За словами народного депутата, медійний галас навколо «заборони» реєстрації для участі у тестуванні з боку Одеського адміністративного суду колеги сприйняли адекватно – як тривіальне рейдерство. «Суд ще не виносив жодного рішення щодо протиправності дій Міносвіти. Анонсовано лише захід із забезпечення позову, який ще навіть не розглядався.  Наразі суд лише збирається з’ясовувати, хто чиї права порушує – міністерство, що впроваджує рівний доступ до освіти, чи школяр, що нівелює його своїм позовом», – підсумувала Оробець.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі