Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-12-04 11:40:53

Кріль: Країна не може чекати поки Тимошенко та Янукович домовляться про розподіл посад

«Через надмірні апетити Ю.Тимошенко та В.Януковича, коаліційний процес між їхніми двома фракціями може затягнутися надовго. Однак, українська економіка не може чекати, поки лідери БЮТ та ПР домовляться про розподіл посад», – так прокоментував лідер Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль коаліційні торги між ПР та БЮТ.
Політик вважає, якщо БЮТ та ПР все таки вирішили створювати коаліцію - їм не потрібно «тягнути кота за хвіст». Вони мають якнайшвидше представити спільний план дій та обрати спікера Верховної Ради. «Один тиждень ми вже втратили, чекаючи поки ці фракції домовляться. А з кожним днем реагувати на негативні явища в українській економіці буде все важче», - наголошує Ігор Кріль.
Лідер Єдиного Центру зазначає, що Верховній Раді на прийняття бюджету залишилося менше місяця, а уряд його навіть не подав на розгляд парламенту. «Нагадаю, якщо бюджет не буде прийнято вчасно – це зв‘язує руки всім у боротьбі з кризою. Натомість, зараз прем’єр-міністр займається не бюджетом, а політичними торгами», - наголошує лідер Єдиного Центру.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі