Позиція партії друкуватиДрукувати

Освіта

2008-12-04 12:19:26

Шкільний атестат нарешті врахують при вступі – Оробець

«Рятівним колом» для української політехнічної освіти назвала народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець рішення парламентського Комітету з питань освіти і науки, яким рекомендовано Міносвіти внести до «Умов прийому до вищих навчальних закладів України 2008-2009» змін, що зобов’яжуть приймальні комісії вишів надавати перевагу більш високому балу атестату вступника при наборі однакової кількості балів за сертифікатами.
«Нарешті цей, без перебільшення історичний пункт, пропонований мною на комітеті ще в лютому цього року і підтриманий учительством усіх 14 областей, котрі встигла об’їздити влітку, з’явиться у правилах вступу до вищої школи», – зауважила голова підкомітету з питань загальної освіти профільного комітету парламенту.
За словами народного депутата, нововведення має мобілізувати випускників на сумлінне вивчення усіх, а не лише «тестових» навчальних дисциплін. «Від сьогодні шкільне вчительство має привід більш оптимістично оцінювати перспективи системної політехнічної освіти, що надається українською школою», – наголосила Оробець.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі