Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-12-08 12:30:33

Кріль пропонує 5 принципів для нової коаліції

«Спочатку формують цілі, а потім шукають засоби для їх досягнення. А не навпаки. Тому перед створенням нової коаліції її учасники повинні чітко сказати, для чого вони об‘єднуються», - таку позицію висловив народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль під час програми Шустер Live на ТРК «Україна».

Лідер Єдиного Центру вважає, що незалежно від складу нової більшості, її діяльність повинна базуватися на таких 5 основних принципах:

1.    Прізвища прем‘єра та членів уряду не має бути серед кандидатів у Президенти. В умовах кризи прем’єр-міністр має перейматися виключно економікою країни, а не президентськими виборами.

2.    Коаліційна угода повинна бути прийнята у формі законодавчого акту. Це зробить її обов‘язковою до виконання.

3.    Коаліційна угода повинна бути конкретним планом роботи законодавчої та виконавчої влади. Звітування за виконання пунктів угоди має відбуватися щомісяця.

4.    Публічні зобов‘язання щодо мораторію на розгляд низки політичних питань: питання мови, НАТО, зміни підпорядкування центральних органів влади.

5.    Після обрання нового прем’єр-міністра у двотижневий термін він має подати на затвердження парламенту антикризову програму дій уряду на 2009 рік.

 «Якщо такі принципи будуть дотримані, це стане важливим доказом того, що нова коаліція створюється не для переділу державних посад чи власності, а для вирішення конкретних соціально-економічних проблем, які стоять перед країною. Коаліцію, що буде сформована на таких принципах, готові підтримати депутати Єдиного Центру», - підсумував І.Кріль.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі