Позиція партії друкуватиДрукувати

Економічна криза

2008-12-16 11:17:25

Кріль: Уряд пропонує жити за старим бюджетом

«Уряд відверто визнав, що цілий місяць нічого не робив для доопрацювання бюджету-2009», - так прокоментував лідер Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль прохання прем’єр-міністра розглянути у ВР той варіант бюджету, який був поданий урядом ще влітку і відкликаний з ВР 12 листопада для доопрацювання.
«Замість того, щоб займатися змінами до бюджету-2009, який має стати одним з основних інструментів боротьби з економічною кризою, прем’єр-міністр місяць грала у коаліційні ігри з метою втриматись на своїй посаді», - говорить лідер Єдиного Центру.
Політик нагадує, що 17 листопада Президент зобов’язав уряд у двотижневий термін внести до бюджету необхідні зміни. «Сьогодні вже 16 грудня, однак бюджету досі немає, - констатує народний депутат. - Не оприлюднено навіть макроекономічні показники на наступний рік. Уряд лише розповідає про те, що має бути, але нічого не робить».
«Таке зволікання закінчиться тим, що за кілька днів до нового року до Верховної Ради принесуть якийсь документ, назвуть його бюджетом, скажуть, що він хороший і за нього треба голосувати», - підсумував Ігор Кріль.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі