Позиція партії друкуватиДрукувати

Економічна криза

2008-12-16 12:29:24

Кріль: Непрофесійність уряду приховують за політичними інтригами

"Зараз у Росії, Польщі, Німеччині та інших країнах уряди інтенсивно приймають антикризові заходи та пропонують парламентам законодавчі ініціативи, спрямовані на зменшення впливу фінансової кризи на своїх громадян. А у нас, складається враження, що прем\'єр-міністр лише шукає ворогів та підмінює боротьбу з кризою черговою коаліціадою", - вважає народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль.
Політик наголошує, що потрібно правильно визначати пріоритети. "Є понад 300 депутатів, які готові підтримати антикризові законопроекти, не звертаючи увагу на партійну приналежність того, хто їх пропонує. Є спікер, який може підписувати закони. Сьогодні на календарі 16 грудня. Чому у нас досі немає бюджету 2009 року та цілісного плану боротьби з кризою? Пояснення одне – непрофесійність уряду намагаються приховати за політичними інтригами", - обурюється лідер Єдиного Центру.
Народний депутат наголошує, що «від того, що створилася коаліція, кризи в країні не поменшає». Тому, на думку Ігоря Кріля, «не треба ділити парламент на своїх і чужих». «Для ефективної роботи над антикризовими законопроектами нам потрібен досвід усіх політичних сил. Давайте вирішимо економічні та соціальні питання, а тоді продовжимо бавитися в політику", - пропонує Ігор Кріль.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі