Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-12-17 10:36:44

Кріль: Коаліційна угода – це угода про збереження робочих місць прем’єр-міністра, спікера та міністрів

«Коаліційна угода – це угода про збереження робочих місць прем’єр-міністра, спікера та міністрів. Замість плану виходу країни з економічної кризи, яким мала бути коаліційна угода, ми отримали чергову версію «Українського прориву». Складається враження, що автори угоди живуть зовсім іншими проблемами, ніж українське суспільство", – так коментує народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль зміст коаліційної угоди.
Політик зазначив, що в той час, «коли в країні зашкалює рівень безробіття, в коаліційній угоді про це – лише загальні декларації». І.Кріль наголосив, що наразі в Україні близько 8% безробітних, а зростання їх кількості експерти прогнозують на січень-лютий 2009 року. "За цією цифрою – добробут кожної шостої української родини. І в цей час, коли армія безробітних щодня збільшується і збільшується, уряд продовжує не помічати цього, зосереджуючи свою увагу на боротьбі за владу",  –  зазначає І.Кріль.
Народний депутат нагадав, що Єдиний Центр ще у жовтні пропонував низку конкретних заходів, які допоможуть у боротьбі зі зростанням безробіття: "По-перше - знизити нарахування у фонд оплати праці з 37% до 15%. По-друге – активізувати великі державні проекти, пов’язані з будівництвом, зокрема – будівництво соціального житла. По-третє – системно підходити до попередження безробіття, тобто одночасно підтримувати і роботодавців, і безпосередньо безробітних".
"Варто запозичити досвід інших країн, зокрема німецького уряду, який пропонує надавати дотації підприємствам, які уникають масового скорочення працівників", – наголошує І.Кріль.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі