Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-12-18 11:32:45

Кріль: Коаліція закінчилась там, де почались гроші олігархів

«Коаліція закінчилась там, де почались гроші олігархів»,  – так прокоментував народний депутат, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль відмову Верховної Ради денонсувати угоду з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна.
«Не голосування за даний законопроект депутатів фракції блоку Литвина свідчить про те, що вони ставлять свої інтереси вище за коаліційні, і навіть державні, - зазначає політик. -  Ще більш цинічно вчинили  «тіньові коаліціанти» - комуністи. Вони вже вкотре довели всій країні, що у ВР обслуговують інтереси олігархів, а не робітників і селян, а з праці Маркса –  засвоїли лише назву – «Капітал». 
Політик нагадує, що Кіпр входить до трійки  найбільших улюблених офшорів українських олігархів, де вони щорічно «відмивають» багатомільйонні суми. "За розрахунками Мінфіну, лише в 2007 році через існування договору з Кіпром держбюджет недоотримав 722,6 млн. грн. Як ви розумієте, реальна цифра значно вища офіційної. Ці гроші  були б надзвичайно корисними для України в умовах кризи, однак депутати доклали зусиль, щоб вони так і не потрапили до державної скарбниці», - підсумовує Ігор Кріль.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі