Позиція партії друкуватиДрукувати

Соціальна політика

2008-12-18 13:40:25

Петьовка: Якість води важливіша за автомобілі для чиновників

«У той час, коли на наступний рік потреби на фінансування Державної програми «Питна вода» складають більше 2 мільярдів гривень, у вересневому проекті бюджету на неї передбачалося лише 50 мільйонів на всю Україну. Це при тому, що з початку року для чиновників було закуплено автомобілів на вдвічі більшу суму»,  –  так прокоментував народний депутат, член Президії Єдиного Центру Василь Петьовка своє звернення до Кабінету Міністрів, в якому пропонує передбачити в бюджеті реальні суми на фінансування цієї програми.
«Ця програма – не лише вирішення питання якості питної води і зменшення масштабів інфекційних захворювань. В умовах кризи – це також нові робочі місця, підтримка вітчизняних виробників труб, будівельних матеріалів, устаткування» , - наголосив Василь Петьовка.
На думку народного депутата, зараз ця програма особливо актуальна для тих регіонів, де питна вода є неякісною через промислове забруднення - Донецька, Запорізька, Луганська області, тощо. «Тим більше, що саме для цих областей найбільш гостро стоїть потреба створення нових робочих місць»,  –   наголосив представник Єдиного Центру.
«Ще вчора, перебуваючи в опозиції, нинішні представники уряду на чолі з Юлією Тимошенко  неодноразово заявляли, що якість послуг ЖКГ не відповідає їхній ціні. Однак сьогодні вони демонструють, що не збираються вирішувати це питання взагалі» - наголосив Василь Петьовка.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі