Позиція партії друкуватиДрукувати

Економічна криза

2008-12-19 11:16:51

Заяви Тимошенко лише спричиняють паніку на валютному ринку - Балога

«Прем\'єр-міністр як завжди підміняє реальні дії істеричними заявами. Ніхто не зніме з Уряду відповідальність за  економічну ситуацію та фінансову ситуацію  в країні.
Страшним абсурдом може виглядати пояснення, що фінансова ситуація в країні існує окремо, а економічна ситуація живе окремо.  А саме так хочеться представити ситуацію шановній Юлії Володимирівні», - коментує сьогоднішню заяву прем\'єра Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога.
«Сьогодні Глава держави доручив правоохоронним органам навести порядок у банківській системі України, а саме жорстко чинити з банками - спекулянтами. Впродовж найближчих днів відповідні структури перевірять кожний банк. Всі банки, де будуть доведені порушення, позбавлять ліцензій. Але сьогодні неприпустимо і недостойно державної особи  посилювати серед населення паніку.
Вже завтра парламент готовий створити спеціальну тимчасову слідчу комісію. Президент закликає парламент заслухати вже у вівторок звіт Національного банку та Уряду. Він готовий підтримати найжорсткіші кадрові рішення за його наслідками».
«У питанні наведення порядку позиції Президента і парламенту синхронні. Натомість Юлія Тимошенко, маючи всю повноту повноважень, була зобов\'язана разом із НБУ забезпечити в країні фінансову стабільність. Замість того, щоб спільними зусиллями діяти, прем\'єр в черговий раз займається голосним піаром!», - зазначає Глава Секретаріату.
«Заява Юлії Тимошенко не має іншого пояснення, окрім її бажання за будь-яку ціну очолити реанімаційну команду, що бореться з наслідками її ж урядової діяльності. Навіть, якщо ціною її президентської кампанії у такому форматі стане фінансовий колапс країни».
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі