Позиція партії друкуватиДрукувати

Державна безпека України

2008-12-19 13:57:48

Петьовка: Коновалюк за гроші держави змайстрував неякісний фільм

«Єдиним результатом діяльності ТСК, очолюваної В.Коновалюком, став його режисерський дебют у стінах парламенту. Однак від перегляду Верховною Радою низькопробних фільмів обороноздатність нашої держави не покращиться», - так прокоментув член президії Єдиного Центру, народний депутат України Василь Петьовка результати роботи слідчої комісії ВР з питань з\'ясування обставин та встановлення фактів поставок до Грузії української військової техніки.
«Коли у Верховній Раді створюється слідча комісія, вона повинна займатись справді важливими для держави питаннями. Для цього їй виділяються бюджетні кошти на відрядження депутатів, на збір інформації та на інші витрати. Натомість, ці кошти витратили на фільм, що нагадує нарізку з бойовиків та аматорського відео. Замість об’єктивних висновків ми почули лише голослівні звинувачення», - зазначив народний депутат.
«Витрачати гроші та час на самоствердження депутатів, які вигадують гучні сенсації та скандали, недоцільно. Особливо в умовах кризи. Краще спрямувати їхню енергію на конкретну роботу щодо підвищення обороноздатності країни. Зокрема, під час розгляду бюджету на 2009 рік забезпечити фінансування армії на рівні 2% від ВВП. Така робота депутатів була би набагато важливішою, ніж з десяток липових розслідувань та сотні аматорських кінострічок», – наголосив Василь Петьовка.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі