Позиція партії друкуватиДрукувати

Економічна криза

2008-12-22 15:07:30

Кріль: Шукати ворогів в умовах кризи може лише політик, а не державний діяч

"Зараз на порядку денному в української влади стоять три головних завдання: вирішити питання ціни на газ, прийняти цілісну антикризову програму дій та реалістичний бюджет на 2009 рік. Однак Юлія Тимошенко, не маючи відповіді на жодне з поставлених питань, намагається перенести увагу суспільства на політичне протистояння", - так прокоментував народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль заяву Юлії Тимошенко про перехід в опозицію до Президента.
Політик наголосив, що у прем\'єр-міністра є весь потрібний арсенал для боротьби з кризою. "Є найбільші в історії українського прем\'єрства повноваження. Є коаліція в парламенті. Є депутати, які готові приймати антикризові закони. Є спікер, який готовий їх підписувати. Шукати ворогів у таких умовах може лише політик, а не державний діяч", - вважає Ігор Кріль.
Народний депутат зазначив, що в Європі прем’єр, який, «маючи такий арсенал засобів, не зміг нічого запропонувати суспільству, був би відправлений у відставку представниками своєї ж партії». «В умовах кризи, прем‘єр мала б бути першою зацікавлена в тому, щоб владний механізм працював без збоїв. Однак єдине, на що вона спромоглася – оголосити про перехід в опозицію. Керівник виконавчої влади і в той же час опозиціонер – це повний маразм", - підсумовує Ігор Кріль.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі