Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-12-24 14:10:53

Кріль: Програма уряду - спроба отримати індульгенцію на рік

"Кілька місяців країна чекала на узгоджений антикризовий план дій, а в результаті отримала від уряду нашвидкоруч скомпонований набір гасел. Єдина мета цього документу - здобути собі індульгенцію на рік", - так прокоментував на Раді Київської обласної організації Єдиного Центру народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль проект програми діяльності уряду.
Політик зазначає, що перше що впадає в очі при аналізі програми, це її загальність та не чіткість. "Чого тільки варте формулювання «виконання завдань, спрямованих на подальше наближення до європейських стандартів у всіх сферах суспільного життя». Саме тому й програма не містить чітких термінів виконання – оскільки й виконувати немає чого", - зазначає Ігор Кріль.
Другою тенденцією народний депутат називає перенесення положень з попередньої урядової програми. "Так, у розділі "Протидія корупції в Україні" одним з головних заходів, як і в "Українському прориві", названо "якнайшвидше прийняття пакета «антикорупційних» законопроектів". Хоча цей розділ і зазнав деяких змін - було виключено пункт про відділення влади від бізнесу. Очевидно, на цьому наполягло бізнес-оточення Тимошенко і лідер БЮТ не змогла відмовитися", - вважає політик.
"І нарешті, - наголошує лідер Єдиного Центру, - третя тенденція - наявність пунктів, які суперечать реальній політиці уряду. Так, у програмі заплановано забезпечити функціонування нафтопроводу “Одеса–Броди” в аверсному напрямку та сприяти євроатлантичній інтеграції України. І це на тлі того, як уряд впродовж року фактично блокував і одне, і інше".
Політик вважає, що "єдиним можливим застосуванням 120-ти сторінкової програми уряду може бути використання в якості опалювального матеріалу для приміщень Кабміну, якщо Тимошенко так і не вдасться домовитися за постачання газу на 2009 рік".
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі