Позиція партії друкуватиДрукувати

Економічна криза

2008-12-24 15:03:40

Тимошенко використовує кризу на власну користь - Балога

Прем\'єр-міністр Юлія Тимошенко намагається використати фактор економічної кризи для втілення давніх політичних планів очолюваної нею політичної сили.
Про це заявив сьогодні Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога, аналізуючи запропоновану Програму діяльності Кабінету Міністрів і коментуючи низку останніх ініціатив БЮТ.
На думку Віктора Балоги, нашвидку розроблена урядова програма дій має на меті створити захисний бар\'єр проти відповідальності Кабінету Міністрів під керівництвом Юлії Тимошенко за катастрофічні за наслідками провали в економічній сфері. Керівник уряду упевнена в тому, що недосформована коаліція у Верховній Раді заручиться підтримкою фракції комуністів і затвердить Програму. Це даватиме нинішньому Кабміну річний імунітет проти висловлення парламентської недовіри.
«У нинішній ситуації, коли кризові процеси в економіці мають обвальний характер, Програма є щитом, за який ховатиметься Тимошенко та її урядова команда від критичних ударів її опонентів за цілковите фіаско в здійсненні антикризових заходів. Водночас Прем\'єр у будь-який зручний для неї час, а особливо, коли економічне падіння досягне дна, зможе зректися і цієї Програми, і своєї посади. І жодні зобов\'язання, записані в плані дій уряду, не стануть для неї перешкодою, адже всім давно відомо, як Юлія Володимирівна з неземною легкістю відмовляється від своїх обіцянок».
Глава Секретаріату зазначив, що під гаслом боротьби з економічною кризою уряд планує реалізувати давні ідеї щодо перерозподілу владних повноважень на свою користь, причому як на центральному, так і на місцевому рівнях. При цьому Тимошенко і БЮТ спиратимуться на одностайну підтримку фракції комуністів, яка є «четвертим учасником того дивного утворення, що вельми сміливо іменується коаліцією». Віктор Балога звернув увагу, що саме комуністи були і залишаються стабільною опорою БЮТ у втіленні його прагнень, і цей факт ніколи не бентежив Юлію Тимошенко.
На переконання Балоги, саме фракція комуністів допомагатиме БЮТ у спробах протягти через Верховну Раду рішення, які явно не відповідають гостроті кризового становища в економіці, наприклад, кадрові призначення. «З огляду на очевидність союзу носіїв червоної ідеології з тими, хто називає себе демократами, БЮТ треба припинити цнотливо вдавати самодостатність так званої коаліції», - сказав Глава Секретаріату Президента.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі