Позиція партії друкуватиДрукувати

Освіта

2008-12-29 13:31:19

Оробець: Мудрий державний діяч радше фінансує освіту, ніж тюрми

Народний депутат, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець у новорічних побажаннях, адресованих освітянам України, висловила впевненість у тому, що найближча корекція Держбюджету, обіцяна главами держави й уряду, має врахувати нарешті повною мірою нагальні потреби вітчизняного шкільництва.
«Найвидатніше досягнення року, що минув, безумовно, освітня реформа. Вона не лише відбулась як явище, але й на превелике щастя, пройшла точку повернення попри недофінансування і різноманітні спроби опору нововведенню. Відтепер рівний доступ до вищої освіти – не байка, не міф, а реальний здобуток наших абітурієнтів», – наголосила Оробець у відповідь на прохання журналістів оцінити найбільші досягнення 2008 року для неї особисто і країни в цілому.
За словами народного депутата, чимало відтепер залежить від того, яким чином влада врахує уроки цьогорічної тестової компанії в організаційному і технологічному вдосконаленні реформи, а також у її фінансуванні. «Мудрий державний діяч радше фінансує освіту, ніж тюрми, і в цьому є великий сенс», – зауважила заступник Єдиного Центру. На думку Оробець, зайвим тому підтвердженням є урочисті обіцянки прем’єра невідкладно розрахуватися з учителями за бюджетними заборгованостями.
«Успіх реформи надихає й обнадіює. Він надає нам підстави чекати від нового 2009 року зміцнення позицій незалежного оцінювання знань, а також нової якості вітчизняної освіти в цілому», – наголосила Оробець.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі