Позиція партії друкуватиДрукувати

Відносини з Росією

2008-12-30 15:14:50

Петьовка: Ціна на газ для України у 2009 році не може перевищувати цьогорічну

 «Ціна на газ для України у 2009 році не може перевищувати цьогорічну», - так прокоментував народний депутат України, член Президії Єдиного Центру Василь Петьовка заяву Газпрому про те, що ціна на газ для України у 2009 році складе 418 дол. за тис. кубометрів. 
«У світі під впливом світової економічної кризи значно знизились ціни на енергоносії», - говорить народний депутат.
«До рекордної позначки впала ціна на нафту, значно знижуються ціни на газ. Наприклад, для окремих європейських країн у 2009 році прогнозується зниження ціни на 20-50%. Тому, ціна на газ для України в наступному році також повинна знизитись, і аж ніяк не може скласти 418 дол. за тисячу кубометрів, як це пропонує Газпром».
«Диктування умов зі сторони Газпрому стало можливим внаслідок повної некомпетентності уряду Тимошенко», - зазначає Василь Петьовка. Політик нагадує, що в уряду було достатньо часу для того щоб підписати газові контракти з Росією: «Прем’єр-міністр обіцяла підписати договір ще до 15 вересня цього року. Однак, рік закінчується, договорів немає і Україна знову втягнута у газову суперечку». 
«Якщо уряд погодиться з ціною на газ, яку пропонує Газпром, це не лише зупинить українську промисловість, але й буде зрадою національних інтересів. Відповідальність за це повинен нести уряд і особисто Тимошенко», - підсумовує народний депутат. 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі