Позиція партії друкуватиДрукувати

Виборче законодавство

2009-01-08 12:31:48

Кріль: Депутати повинні слухати виборця, а не свого вождя

«Економічна та політична криза мають одну історію хвороби - неефективність та безвідповідальність державної влади. І для того щоб вилікувати державний механізм, у 2009 році необхідно перш за все змінити виборче законодавство», - вважає лідер Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль.
«У 2008 році Верховна Рада фактично не працювала», - зазначає народний депутат, - «Це призвело до того,  що протягом року не приймались важливі законопроекти і парламент виявився не готовий до викликів економічної кризи. У 2009 році ми повинні змінити ситуацію і  для  цього прийняти закон про відкриті виборчі списки».
«Це дозволить суттєво оновити склад депутатського корпусу, послабити партійну диктатуру і змусити депутатів бути відповідальними перед виборцями, - говорить політик. – Депутат, який відповідає за свої дії перед виборцем, а не партійним вождем, набагато ефективніше працює у ВР».
«Система відкритих виборчих списків вже понад сто років ефективно працює в США та Великобританії. Цим  шляхом пішли Польща, Чехія, Латвія, інші європейські держави. Якщо подібні зміни відбудуться в Україні – наступний парламент буде значно кращий за попередній», - підсумовує Ігор Кріль.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі