Позиція партії друкуватиДрукувати

Економічна криза

2009-01-22 10:05:20

Балога: Створення піар-приводів замість реальних дій - візитна картка Уряду

Сьогодні Прем\'єр-міністр України Ю.Тимошенко повідомила, що Урядом прийнято звернення до Президента України з вимогою внести до Верховної Ради України подання на звільнення Голови Національного банку України.
«Для мене є тривожним сигналом, що Прем\'єр-міністр вживає всіх можливих засобів для того, щоб переключити увагу суспільства з теми результатів переговорів про постачання природного газу в Україну. Показовим є те, що Урядом, за повідомленням Прем\'єр-міністра, схвалено результати цих переговорів при тому, що жодного документу міністрам не надавалося. При цьому експерти говорять про незрозумілість доцільності підписання довготермінових угод по 450 доларів, і залишенні вартості транзиту на рівні 2008 року з неясною процедурою перегляду», - наголосив Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога.
Крім того, за словами В.Балоги, викликає занепокоєння чергова мета, на яку Ю.Тимошенко спрямовує свої зусилля. У той час, як в країні розгортається криза, розкручування нового політичного шоу «хто буде головою Нацбанку» навряд чи можна назвати стабілізуючим заходом.
«Адже справа не в Стельмаху, і всі політичні сили це чудово розуміють.
Сьогодні, замість того, щоб вживати термінових кроків із виправлення ситуації, знову шукаємо простих рішень. Необхідність для Прем\'єр-міністра поставити Національний банк під свій контроль очевидна - замість того, щоб робити напередодні виборів необхідні, але непопулярні кроки для збалансування бюджету, Уряд хоче профінансувати всі бюджетні видатки, ввімкнувши станок».
Як підкреслив Глава Секретаріату Президента України, це - загроза жбурнути країну назад у 90-ті роки, коли поки людина від магазину добігала до дому за грошима, ціни встигали підвищувати. Кожна людина, яка має заощадження - заручник такої політики.
«Президент України не може допустити такого сценарію розвитку подій. Виконавча влада не зможе узурпувати всі державні інститути в країні».
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі