Позиція партії друкуватиДрукувати

Освіта

2009-01-26 17:30:28

Петьовка: Москаль має вибачитись за свою чергову порцію брехні

«Своїми голослівними заявами Г. Москаль дискредитує українську систему освіти», - так коментує народний депутат, член Президії Єдиного Центру Василь Петьовка вимогу Г. Москаля «здати свій диплом про вищу освіту».  
«Я глибоко поважаю всі навчальні заклади, в яких навчався, -  говорить народний депутат. - І мені не відомо, щоб в якомусь із них йшла «торгівля дипломами». Тому мені дивно було почути подібні «одкровення» Г. Москаля».
«Своєю заявою Г. Москаль критикує не мене. Адже, якщо б йому були відомі хоча б якісь факти з приводу мого диплому, він би їх оприлюднив. - зазначає політик. - Москаль дискредитує українську систему освіти. І це зрозуміло, адже такі люди, як він, зневажають українську освіту, а для навчання власних дітей віддають перевагу закордонним елітарним закладам. Їх не цікавлять проблеми, які є у освітян, чи реформа вишів. І якби у нього залишився хоча б грам сумління, він би переймався проблемами освіти, а не спекулював голослівними звинуваченнями».
«Закликаю пана Москаля, якщо йому відомі якісь факти корупції у вишах щодо мого навчання, подати відповідні матеріали у правоохоронні органи. Якщо цього не буде зроблено, Г. Москаль має вибачитись за свою чергову порцію брехні», - наголосив Василь Петьовка. 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі