Позиція партії друкуватиДрукувати

Економічна криза

2009-01-29 15:58:07

Кріль: Новий уряд має думати про економіку, а не про президентські вибори

"В умовах кризи дії будь-якого уряду, зокрема і уряду Ю.Тимошенко, мають бути жорсткими та серйозними.  Це мають бути багато в чому непопулярні кроки, ефект від яких стане відчутними для країни не раніше, ніж за рік, тобто після президентських виборів. І суперечність полягає саме в тому, що кандидат в Президенти Ю.Тимошенко такі кроки робити не може, бо їй вони не вигідні. Тому вона їх і не робитиме", – так прокоментував народний депутат України, голова Єдиного Центру Ігор Кріль в інтерв‘ю агентству ІнтерМедіаКонсалтинг відсутність чітких антикризових заходів з боку уряду.
Політик вважає, що логіка дій уряду та його керівника наразі полягає в тому, щоб приймати рішення, які допомагають зростати політичному рейтингу, а не економіці. «Ю.Тимошенко намагається шляхом підміни понять, перенесення відповідальності на інших залишити собі можливість бути "білою і пухнастою". Але країні потрібен не хороший прем\'єр і напівжива економіка, а швидше навпаки. Тому такий уряд має піти у відставку ", - наголошує лідер Єдиного Центру.
На думку народного депутата, «до виборів ще цілий рік. І за цей час ще є можливість виправити ситуацію. Для цього треба сформувати професійний уряд, заснований на довірі між політичними силами. Наголошую, на довірі між політичними силами, а не між їхніми вождями. Вожді довели свою непридатність. Вони всі хочуть бути президентами. Ось хай і йдуть на президентські вибори і дадуть країні хоча б півроку відпочити від них».
Ігор Кріль наголошує, що «новий уряд має складатися з людей, які не мають президентських амбіцій, які будуть готові зробити свою справу і піти. Можливо навіть з втратою для власного іміджу, але спрямувавши країну у русло розвитку. Цей уряд повинен взяти на себе всю відповідальність за ситуацію в країні і з ранку до ночі працювати над рішеннями, які виведуть нашу державу з кризи, забувши про прес-конференції та рейтинг. А навколо цього уряду господарників мають об\'єднатися всі політичні сили. Інакше нам не здолати тих кризових явищ, загрозу яких ілюструє лист міністра фінансів В.Пинзеника", - вважає лідер Єдиного Центру.


 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі