Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

2009-02-02 16:49:51

Кріль: БЮТ злякався виборів

«Вибори до Тернопільської обласної ради не можуть залежати від примх однієї політичної сили. Якщо ця авантюра пройде, то завтра депутати можуть залишити себе у Верховній Раді безстроково», - так прокоментував народний депутат, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль проект постанови БЮТ щодо скасування виборів до Тернопільської облради.
Політик нагадав, що раніше депутати Єдиного Центру не підтримували проект БЮТ про проведення дострокових виборів у Тернопільській області. Однак, «якщо область уже втягнули у виборчий процес, то його варто довести до логічного завершення. Вибори – це не забаганка політичних сил, а право народу, гарантоване йому Конституцією».
«Раніше БЮТ відправив Тернопільську обласну раду у відставку, оскільки розраховував, що отримає більше 50% голосів на позачергових виборах, - говорить народний депутат. - Коли ж рейтинг цієї політичної сили у області впав нижче 20% і спроба створити "кишенькову" облраду провалилася - БЮТ злякався виборів і сьогодні намагається дати задній хід».
"Особливо цинічним виглядає той факт, що проштовхнути це рішення БЮТ збирається за допомогою комуністів, - зазначає політик. - Цинізм ситуації в тому, що вирішувати долю Тернопілля на найближчі 4 роки буде партія, яка на останніх виборах отримала на Тернопільщині 0,69% голосів".
Народний депутат переконаний, що питання виборів до обласної ради не може залежати від однієї політичної сили, яка всі рішення приймає у категоріях: вигідно чи невигідно.
«Сьогодні заручниками цієї ситуації стали жителі Тернопільщини, які не мають повноцінної облради. Завтра з подібним диктатом партійних вождів можуть зіткнутися і інші області України».
Виходом із ситуації політик вважає проведення виборів до місцевих рад за мажоритарною системою з висуванням кандидатів в округах від політичних партій. "Лише тоді депутати будуть слухати своїх виборців, а не партійних вождів. А місцеві ради перестануть бути акціонерними товариствами, в яких головний акціонер сидить у Києві", - підсумовує Ігор Кріль.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі