Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

2009-02-04 12:58:16

Оробець: Здоров’я в «довгий ящик» не покладеш

Народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець не радить лідеру БЮТ відкладати «в довгий ящик» виконання зобов’язань щодо підвищення акцизів «на шкідливі для здоров’я товари», декларованих нею вчора в кулуарах Верховної Ради.
«Потребу в суттєвих акцизних змінах країна відчуває давно. Лише минулого року було зареєстровано півдесятка законопроектів для розв’язання проблеми», – повідомила Оробець. Втім, найбільші дива, за її словами, розпочалися наприкінці грудня. «Завдяки «оперативності» представника БЮТ Сергія Терьохіна найперспективніший проект, що передбачав радикальне зростання акцизів на тютюн, а відтак – суттєве збільшення надходжень до бюджету, безнадійно «загубили» попри його підтримку в першому читанні переважною більшістю депутатів. Натомість, в порушення регламенту, парламентарям на друге читання підсунули інший проект, яким підняли пачку сигарет в ціні на «цілих» 18 копійок», – зауважила заступник голови Єдиного Центру.
За словами Оробець, акцизи на тютюн все ще, на жаль, залишаються найнижчими з-поміж сусідніх країн. «Рішучих кроків у цій сфері потребує не тільки казна, але й здоров’я наших дітей», – наголосила голова підкомітету з питань загальної освіти профільного парламентського комітету. «Ну, дуже вже хочеться повірити в те, що хоч цього разу слова Прем’єра не розійдуться з ділом, а БЮТ реальним голосуванням підтвердить публічно анонсовані зобов’язання», – підсумувала Оробець.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі