Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

2009-02-04 15:06:59

Кріль: Чотири роки Тимошенко

"4 лютого 2005 року, рівно 4-ри роки тому, Ю.Тимошенко вперше стала Прем\'єр-міністром України. Звичайно, хочеться привітати Юлію Володимирівну, але чи є з чим вітати громадян України?", - так коментує народний депутат, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль річницю першого урядування Ю.Тимошенко.
Політик зазначає, що "прем\'єр Тимошенко зразка 2005 року і прем\'єр Тимошенко зараз - це, таке враження, не лише різні керівники урядів, а й кардинально інші люди. За цих чотири роки у промовах лідера БЮТ стало як мінімум у чотири рази більше популізму, у чотири рази більше невиконаних обіцянок, у її діях у чотири рази більше авторитаризму", - наголошує Ігор Кріль.
"Хто у 2005 році міг уявити, що Ю.Тимошенко одним розчерком пера "скасовує" призов  і "повертає"  всі втрачені населенням у "Ощадбанку СРСР" заощадження. Правда лише на словах, бо видала вона лише 2% заощаджень, - нагадує народний депутат. - А армія, не ставши контрактною, втратила фінансування маже наполовину. "Український прорив" у виконанні Тимошенко 2008 року - це тонна обіцянок на одному грамі реальних кроків".
На його думку, у 2005 році ніхто не міг би уявити, що Тимошенко, за власним бажанням, призначатиме вибори у Києві та Тернополі, а потім намагатиметься їх скасовувати. "Змінилося ставлення Тимошенко не лише до власного народу, який вона почала вважати статистом у її політичних іграх, а й до наших північних сусідів. У 2005 році вона й близько не наближалася до російського кордону, бо боялася заведених на неї кримінальних справ. У 2008 році - звітує в Кремлі за кожен відвойований для "Газпрому" контракт", -  говорить  Ігор Кріль.
Лідер Єдиного Центру зазначає, що кардинально змінилося і оточення Тимошенко. "У 2005 році вона критикувала Президента за "любих друзів", "кучмістів" та "корупціонерів", а зараз пропихає "моїх любих" Порошенка, Жванію, Мартиненка та Третякова на важливі посади. Ба, навіть більше - основними своїми партнерами у 2009 році Ю.Тимошенко зробила Медведчука, який пише під її забаганки Конституцію, Януковича, з яким вона просуває другу державну мову, та Симоненка, з яким повертає на українські вулиці знаки тоталітарної доби".
Лідер Єдиного Центру наголошує, що "якщо Ю.Тимошенко у 2009 році не спинити, то завтра ми прокинемося у країні, де немає судів, а лише свята інквізиція на чолі з Онопенком, де приватна власність - привілей членів БЮТ, де панує культ особи, як це вже зараз відбувається у партії "Батьківщина". Маю надію, що український народ раз і назавжди зупинить цю еволюцію диктатора, поки вона не змінила обличчя не лише Тимошенко, а й цілої країни" - вважає Ігор Кріль.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі