Позиція партії друкуватиДрукувати

Державна безпека України

2009-02-09 12:26:51

Петьовка: Секретна арифметика Тимошенко загрожує втратою стратегічних підприємств

«Арифметика від Ю. Тимошенко виглядає так: позичити 5 млрд., при цьому подарувавши 12 млрд.», - так прокоментував народний депутат, член Президії Єдиного Центру Василь Петьовка умови кредиту, який Юлія Тимошенко збирається отримати в Росії.
«Російська влада вже висунула низку умов надання кредиту. Виконання лише однієї з них - ратифікація угоди про "нульовий варіант", за якою Україна відмовляється від претензій на будь-яку власність СРСР, веде до того, що наша держава втратить щонайменше 12 млрд. доларів», - зазначає народний депутат.
Політик зауважує, що «у Росії досить складне фінансове становище для того, щоб кредитувати інші держави. Так, у Росії дефіцит бюджету в 2009 році може скласти 40-70 млрд. доларів, і більшість експертів прогнозують для цієї країни від’ємний показник ВВП. Тому, очевидно, що кредит Україні міг бути наданий лише на дуже вигідних умовах для Росії».
«Так, щоб віддати кредит, уряд може влаштувати для Росії приватизацію за безцінь українських стратегічних підприємств, зокрема «Укртелекому», Одеського припортового заводу чи обленерго. Також не оприлюдненою умовою надання кредиту може бути частковий контроль Росії над українською ГТС». 
На думку народного депутата, умови надання Росією кредиту повинні бути оприлюднені та розглянуті Верховною Радою та РНБО. «Ми вже мали досвід «секретних» газових домовленостей Ю. Тимошенко, після яких Україна потрапила в десятирічну газову кабалу до Росії. Ще одних таких «домовленостей» українська економіка не витримає», - підсумовує Василь Петьовка. 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі