Позиція партії друкуватиДрукувати

Державна безпека України

2009-02-10 13:34:47

Петьовка: Хто буде розраховуватися за кредит Тимошенко?

«Перед тим як заганяти країну у боргову яму, прем‘єр-міністр має хоча б на пальцях пояснити на що вона збирається витрачати 5 млрд. дол.», – так прокоментував народний депутат, член Президії Єдиного Центру Василь Петьовка переговори уряду з РФ щодо отримання кредиту.
На думку народного депутата, важливо, щоб на сьогодні уряд в особі прем’єр-міністра хоча б визнав сам факт переговорів. Однак будь-хто, «чи підприємець, чи звичайний громадянин перед тим, як брати кредит, завжди знає наперед на що він буде його витрачати і як повертатиме».  «Тому перед тим як брати в борг суму, яка дорівнює 1/6 доходів країни за рік, треба не один раз зважити всі «за» і «проти». Якщо вже уряд іде на такий ризикований крок, то кожна копійка кредиту має бути детально розписана. І цей документ має бути публічним. Тому що гроші буде віддавати не Тимошенко, а вся країна», - наголосив Василь Петьовка.
Народний депутат вважає, що уряд, якому довіряють сьогодні менше 10% громадян, не має морального права позичати такі кошти. «Коли прийде час їх віддавати  - «відтанцювати» перед російською владою Юлія Володимирівна вже не буде. Віддавати кредит будуть наступні уряди і наступні покоління українців. На мій погляд, по відношенню до 47 мільйонів громадян –  це нечесно», - наголосив Василь Петьовка.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі