Позиція партії друкуватиДрукувати

Економічна криза

2009-02-12 09:21:24

Кріль: Країні необхідне масштабне перезавантаження влади

"В умовах кризи влада в більшості країн працює, як команда саперів: без права на помилку. За економічні прорахунки вже давно відправлені у відставку уряди Ісландії та Бельгії. Під загрозою розпуску – парламент Болгарії. Натомість, наші політики дозволяють собі помилятися ледь не щодня і не несуть за це жодної відповідальності», - відзначив народний депутат, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль на прес-конференції у Львові.
Політик вважає, що в існуючих умовах повернути відповідальність у владу не реально. "Депутати парламенту залежать від волі партійних вождів, депутати місцевих рад - від "наглядачів" з Києва. Повернути виборця у цю схему може лише написання її з чистого аркушу - прийняття на референдумі нової Конституції, запровадження відкритих партійних списків на виборах всіх рівнів, перезавантаження всієї влади – починаючи від Президента та парламенту і закінчуючи місцевими радами та головами міст, селищ та сіл", - вважає Ігор Кріль.
На його думку, цей варіант є досить реалістичним, особливо за існуючих умов. "Кризі поки що не видно краю. У таких умовах політики будуть змушені об’єднатися, хоча б заради самозбереження, для того, щоб не перетворитися на "політичні трупи". Єдине питання в тому, чи життєвоважливі для країни зміни  будуть проводитися похапцем і під тиском, чи розважливо, згідно попередньо узгодженого плану. Ми виступаємо за другий варіант, бо 2004 рік довів - поспішність завжди позначається на якості", - наголошує лідер Єдиного Центру.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі