Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

2009-02-13 11:31:36

Кріль: Балога заважає і буде заважати всім, у кого проблеми з дотриманням законодавства

«Схоже на те, що Віктор Іванович починає заважати тим чиновникам, які порушують закон. Власне, і недавні заяви Черновецького спровоковані тим, що голова КМДА вирішив порушити законодавство, а йому дали по руках», - так коментує народний депутат України, лідер Єдиного Центру І.Кріль заяви київського мера.
Політик нагадує, що Юлія Тимошенко розпочала кампанію з дискредитації Віктора Балоги саме тоді, коли вирішила стартувати у президентській кампанії з посади голови уряду. «Державні структури та підприємці зі страхом згадують ті часи, коли через контрольовану Тендерну палату відмивали мільйони гривень. Саме в цей час, Секретаріат ініціював процес ліквідації тіньових тендерних схем, а Тимошенко почала провокації проти Віктора Балоги», - зазначає І.Кріль.
«Тепер київський мер вирішив залізти у кишеню кожного киянина, незаконно вимагаючи плату за все, включно з відвідуванням могили батьків на кладовищі, - обурюється народний депутат. - Звісно, ці рішення були заблоковані, а діяльність Л.Черновецького на посаді голови КМДА стала об\'єктом пильної уваги з боку Секретаріату Президента».
На думку Ігоря Кріля, Тимошенко і Черновецький подібні не лише у прагненні усунути Віктора Балогу. «Використання тіньових схем, політична гра за межею закону, маніпуляція думкою виборця, голий популізм роблять з лідерки БЮТ та мера Києва сіамських близнюків від політики. Можна сказати, що вони ввібрали у себе ті характеристики, з якими Єдиний Центр загалом і кожен представник нашої команди буде боротися завжди і безкомпромісно», - наголосив лідер Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі