Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

2009-02-16 13:52:41

Кріль: Уряд виставив крісло міністра фінансів на аукціон

"Навіть якщо Ю.Тимошенко запропонує, а парламент призначить на пост міністра фінансів Дж. Сороса чи іншого визнаного фінансиста зі світовим ім’ям - це нічого не змінить", - так коментує народний депутат, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль пошук кандидатів на посаду міністра фінансів.
 
Політик зазначає, що "заміна лише однієї деталі у механізмі, який не працює, не змусить його запрацювати. Кого б не призначити в уряд Тимошенко, ця людина все одно не зможе примусити Кабмін займатися економікою. Не це на меті у прем\'єр-міністра. Вона зайнята майбутніми президентськими виборами, а тому в уряді, який вона перетворила на свій штаб, їй потрібні не професіонали, а спонсори та лояльні виконавці", - вважає Ігор Кріль.
 
На думку лідера Єдиного Центру, якщо проаналізувати перелік прізвищ, які називаються як можливі кандидатури на посаду міністра фінансів, то впадає в очі одна тенденція. "Таке враження, що для Ю.Тимошенко головне - залучитися підтримкою однієї з промислово-фінансових груп. Тобто вона ніби виставила крісло міністра на аукціон - хто запропонує більшу "підтримку" у розрізі майбутніх виборів, того і пропонуватиму. Ми бачимо знову політичні торги замість того, щоб займатися економікою. Сьогодні Україні потрібен уряд, міністри якого думатимуть про роботу, а не про вибори", - наголошує Ігор Кріль.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі