Позиція партії друкуватиДрукувати

Економічна криза

2009-02-19 11:06:34

Кріль: Потрібно не листи писати, а змінювати бюджет

«Прем’єр-міністру Ю. Тимошенко потрібно не листи писати до МВФ, а виконувати умови меморандуму з МВФ, який вона підписала в листопаді минулого року. Тоді ми зможемо розраховувати на подальшу співпрацю з МВФ і продовження кредитування», - так прокоментував народний депутат, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль заклик Прем’єр-міністра до Президента спільно звернутися до МВФ.
Політик вказує, що «у той час, коли Естонія без вимог МВФ проводить секвестр бюджету, а Росія збирається це зробити з дня на день, уряд України заявляє, що не збирається навіть переглядати макроекономічні показники. Всі країни намагаються якомога швидше пригальмувати вплив кризи, змінюючи свої бюджети відповідно до існуючої ситуації, а наш уряд – приховує від країни показники ВВП», - зазначає Ігор Кріль.
На його думку, заклики до Президента свідчать лише про одне – Тимошенко вкотре шукає, на кого б спихнути власні помилки. «Чи підпише Президент, чи не підпише звернення до МВФ – грошей не буде доти, доки ми не змінимо бюджет. А до того часу Ю. Тимошенко може звертатися з проханням підписати листа до МВФ хоч до Далай-лами з Папою Римським – ситуацію це не змінить».
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі