Позиція партії друкуватиДрукувати

Державна безпека України

2009-02-19 11:10:46

Петьовка: Заяви депутатам БЮТ пишуть у прес-службі Кремля

«Синхронність звинувачень міністра закордонних справ В.Огризка з боку депутата російської Держдуми К. Затуліна та бютівця А. Кожем’якіна просто дивує. І той, і той нагнітають ситуацію, порівнюючи її з провокуванням військових дій. Складається враження, що заяви цим «діячам» писалися у прес-службі Кремля, і то під копірку», - так прокоментував народний депутат, член Президії Єдиного Центру Василь Петьовка дискусію навколо заяв В.Огризка.
Політик вказує, що «намагаючись заслужити підтримку з боку керівництва Російської Федерації для свого лідера на майбутніх президентських виборах, депутати від БЮТ  забувають, у якій країні вони живуть та інтереси якого народу мають відстоювати. І в той час, як уряд здає національні інтереси у газовій сфері, намагається відмовитися від частки України у власності колишнього СРСР за кордоном, бютівці змагаються у тому, хто більше принизить нашу державу», - зазначає Василь Петьовка.
«Єдиний Центр послідовно виступає за те, що стосунки між нашими країнами розвивалися в руслі взаємовигідної співпраці, поваги і порозуміння, – наголошує народний депутат. – Але це буде лише тоді, коли сторони поважатимуть одна одну і не використовуватимуть дрібних провокаторів для просування власних інтересів». 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі