Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

2009-02-24 18:14:15

Петьовка: Вибаченням міністра внутрішніх справ має стати його заява про звільнення

«Непрофесійність керівника спричиняє зниження професійного рівня підопічних. Особливо небезпечна ця тенденція у силових структурах, а в міліції – тим паче. Тому за зростання злочинності, особливо числа вуличних пограбувань, за збільшення кількості помилок правоохоронців під час виконання ними службових обов’язків, відповідальність несе міністр внутрішніх справ. Якщо він має почуття власної гідності – мусить піти у відставку», - так коментує народний депутат України, член Президії Єдиного Центру Василь Петьовка інцидент, що стався у с. Мирне. Сімферопольського району АР Крим.
Політик нагадав, що інциденти із застосуванням зброї правоохоронцями спричинилися до тривалих заворушень у Франції та Греції. Однак «є різниця між подіями у цих країнах і випадком у Криму. За кордоном застосування зброї призвело до загибелі юнаків, і це так збурило суспільство, що країни лихоманило тижнями. Ми ж маємо можливість діяти на випередження і не чекати, поки розлючений непрофесійністю правоохоронців натовп доможеться відставки винних, зокрема, міністра внутрішніх справ, як це сталося у Греції. Юрій Луценко має шанс піти з гідністю, але він, натомість, намагається виправдати свою профнепридатність», - наголошує Василь Петьовка.
Народний депутат зауважив, що кожного дня МВС, звітуючи про зростання показників злочинності, все більше перетворюється на статиста. «Натомість коли у державі неефективно працюють силові структури, щодня зростає вплив злочинних угрупувань», - сказав він.  
«Міністр нарікає, що за зарплату, яку виплачують міліціонерам, геройством є те, що вони взагалі виконують свої обов’язки. Це з його уст звучить удвічі лукаво, – обурюється Петьовка. - По-перше, він як міністр відповідальний за ті кошти, які виділяються з бюджету на соціальну підтримку його підлеглих. Але йому з його міністерською зарплатою куди легше нарікати на життя та виправдовувати свою непрофесійність, ніж робити кроки для зміни існуючого стану. По-друге, відповідальними за зростання злочинності та помилкові дії бійців спецпідрозділів МВС несе керівний склад МВС. А в них зарплата – дай Боже кожному. Тому не варто шукати собі виправдань. Луценку треба змінити фах – стати ведучим політичних шоу на одному з українських каналів. У його житті ця зміна буде фактично не помітна, а міліція нарешті матиме шанс отримати професійного керівника», - підсумував депутат.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі