Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

2009-02-25 13:31:30

Петьовка: Шкода, що такий досвідчений політик, як Леонід Кравчук, дозволяє собою маніпулювати

«Випробовування владою не закінчуються навіть після її втрати. Весь час хочеться бути на слуху, робити сенсаційні заяви. Таке бажання людини дуже легко використати. Тому я бачу у заяві Л.Кравчука не лише прагнення політика нагадати про себе, а й дещо більше», - так прокоментував народний депутат, член Президії Єдиного Центру Василь Петьовка звернення Л.Кравчука до Президента України.
Політик зазначив, що дивним чином збіглися в часі дві дуже подібні події. «23 лютого з вимогою відставки до Президента Грузії М.Саакашвілі звернулися представники опозиції. А вже наступного дня – заява Л.Кравчука. Синхронність цих подій насторожує. Наче комусь вигідно розхитувати й без того складну ситуацію в наших країнах. Хто у цьому зацікавлений – міркуйте самі», - наголошує Василь Петьовка.
На його думку, давати поради українському народу і політикам може лише та людина, яка має досвід успішної діяльності. «Період президентства Л.Кравчука асоціюється лише з інтелігенцією, яку викинули торгувати на ринки, а також з рекордною інфляцією. І хочу наголосити, що на той час Президент мав всю повноту влади в країні», - підкреслив Василь Петьовка.
На думку народного депутата, дуже шкода, що прагнення хоча б якось залишатися у вирі політичної боротьби, постійно кидає першого Президента у крайнощі. «То виконує роль весільного генерала у блоці «Не так», то робить «сенсаційні» заяви. Шкода, що такий досвідчений політик дозволяє собою маніпулювати», - вважає представник Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі