Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

2009-03-02 17:41:26

Кріль: Тимошенко має всі можливості зняти пільги без зайвого галасу

«Ліквідувати депутатські пільги можна і треба. Але для цього потрібно не влаштовувати істерики із блокуванням трибуни, а робити реальні кроки», - так прокоментував народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль заяву Ю.Тимошенко щодо можливого блокування роботи Верховної Ради України фракцією БЮТ.
На думку політика, показовим є той факт, що про блокування парламентської трибуни говорить не керівник фракції БЮТ у парламенті, а саме прем‘єр-міністр. «Кандидату в Президенти Ю.Тимошенко зараз вигідний імідж палкого «борця з вітряками». Коли немає більше чим хвалитися, використовується будь-який привід, щоб виборці у «позитивному світлі» в черговий раз почули прізвище прем‘єра», - обурюється Ігор Кріль.
Політик нагадав, що «існує законодавчо врегульована процедура прийняття рішень у стінах Верховної Ради». «Тимошенко має всі можливості зняти пільги без зайвого галасу. Як керівник уряду, який контролює парламентську більшість, вона має важелі не лише щоб внести до порядку денного законопроект, а й запропонувати прийняття цього документу за пришвидшеною процедурою», - зазначає лідер Єдиного Центру.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі