Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2009-03-03 16:54:15

Кріль: БЮТ може легко виправити свою «помилку»

«Якщо заява депутатів БЮТ – не дешевий піар, вони мають можливість легко виправити свою «помилку» і повернути до уряду одного з небагатьох професіоналів. Для цього їм потрібно звернутися до Президента з проханням внести кандидатуру В.Огризка на посаду міністра закордонних справ і гарантувати підтримку цій кандидатурі», - прокоментував народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль заяви Миколи Томенка щодо помилковості відставки В.Огризка.
Політик наголошує, що «насправді відставка В.Огризка і церемоніальні плачі представників БЮТ безсумнівно є дуже добре спланованою провокацією. «Помилка» групи Губського-Портнова дивним чином збіглася з голосуванням регіоналів за скасування виборів у Тернополі та заявою Президента Росії Д. Мєдвєдєва щодо можливості надання уряду Тимошенко позики. Чомусь останнім часом такі збіги в українській політиці стали частішими», - наголосив Ігор Кріль.
«Сьогоднішні події є доборе спланованим сценарієм, у якому одні – група Губського-Портнова виконують роль штрейхбрехерів, руйнуючи щойно укладені домовленості Президента, прем‘єра та спікера, а інші – демонстративно засуджують своїх однопартійців, – вважає лідер Єдиного Центру. – За таких умов, Томенка можна висувати на «Оскар» за виконання ролі другого плану в трагікомедії «Ю.Тимошенко хоче стати Президентом України».


 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі