Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

2009-03-03 16:59:26

Кріль: БЮТ і ПР викинули на вітер 10 млн. гривень з бюджету й залишили Тернопільщину без обласної ради

«Скасувати вибори тільки тому, що в тебе катастрофічно упав рейтинг і люди перестали довіряти, – це вершина політичного цинізму. За такою логікою, наступним кроком БЮТ може бути скасування інституту виборів в Україні взагалі», - так прокоментував народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль скасування виборів до Тернопільської обласної ради.
Народний депутат нагадав, що саме БЮТ був ініціатором виборів до Тернопільської обласної ради. «А вже за кілька місяців вони злякалися оцінки, яку народ може поставити їхньому провальному урядуванню. Коли рейтинг блоку в області обвалився майже у п‘ять разів – майже до 10%, вони вирішили скасувати вибори. А свою позицію БЮТ аргументував відсутністю грошей на вибори», - наголосив політик.
«На позачергові вибори Тернопільської обласної ради потрібно майже 10 мільйонів гривень», - зазначив народний депутат. - «Однак на момент скасування фактично всі кошти на вибори уже були  виділені урядом, а значна частина – зарплата людям, які працюють у виборчих комісіях. Тому одним голосуванням БЮТ і ПР викинули на вітер 10 млн. гривень бюджетних коштів та залишили Тернопільщину з бездіяльною обласною радою».
«Ми розуміємо, що для спонсорів БЮТ і Партії регіонів 10 млн. грн. – це копійки. Але розплачуватися за їхнє рішення буде вся Тернопільська область. Для неї непроведення виборів – це відсутність обласного бюджету, подальше збереження політичної нестабільності і відсутність механізмів боротьби з кризою», - наголосив Ігор Кріль.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі